wózki jezdniowe nowoczesny magazyn bezpieczna firma

O nas

Idea stworzenia Ośrodka Szkoleniowo – Doradczego EDU – TECH zrodziła się jako efekt długoletniego doświadczenia zawodowego z zakresu logistyki w obszarze zarządzania gospodarką magazynową, transportu, spedycji i dystrybucji. Naszym celem jest satysfakcja naszych Klientów oraz organizacja i przeprowadzanie szkoleń na wysokim poziomie umożliwiających zdobycie fachowej wiedzy i dodatkowych uprawnień.

Zajmujemy się organizowaniem szkoleń zawodowych oraz doradztwem dla firm oraz osób indywidualnych. Osoby zainteresowane rozwojem swojej kariery zawodowej mają możliwość uczestniczenia w szkoleniach pozwalających na dostosowanie do wymogów rynku pracy.

Szkolenia organizowane są zarówno w Gdyni, jak i w wybranym przez Klienta miejscu na terenie całego kraju. Terminy zajęć ustalane są na bieżąco w porozumieniu z każdym uczestnikiem szkolenia w przypadku zgłoszeń indywidualnych oraz z zamawiającym szkolenie w przypadku firm. Każdy uczestnik uzyskuje zaświadczenie potwierdzające uczestnictwo w szkoleniu oraz pomocnicze materiały szkoleniowe. Egzamin przeprowadzany jest w naszej siedzibie.

W najbliższym czasie zamierzamy poszerzyć naszą ofertę o szkolenia z dziedziny bezpieczeństwa i higieny pracy oraz zaoferować pakiet szkoleń specjalistycznych związanych z organizacją pracy w magazynie. Ponadto planujemy kolejne szkolenia specjalistyczne pozwalające na zdobycie kwalifikacji zawodowych.

O wszelkich nowościach będziemy informować na naszej stronie internetowej www.edu-tech.info.pl. Nasi Klienci będą otrzymywać wszelkie informacje indywidualnie.


Serdecznie zapraszamy!

© 2010 EDU - TECH

Projekt i wykonanie: www.avane.pl